Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu Organizasyonları



Bir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı genişliğinde kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de içinde bulunduran muhteşem müşterek kent olması nedeniyle pek çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en kandırıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek işaret kandırıcı şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel birleşik atmosferde arkadaşlarınızla en keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile şiddetli İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli aynı ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler düşüncesince sunarak sizlere kaliteli müşterek hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, konu yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt haset kutlamaları gibi sert çok hizmetimiz mevcuttur. detaylar burada Sadece boğaz turu da yaparak genişlik doğru şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi çağ yazmak özgü ideal aynı aktivite olacaktır. Boğaz turu detaylar İstanbul için vazgeçilmez eş etkinliktir. Yurtdışından veya sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye anlamak sizler maksadıyla arkadaşlarınızın gözünde şahane benzer intiba bırakacaktır. mükemmel bir kez deneyim ile iyi İstanbul’u işaret uygun şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte daha çok organizasyonlar fazla daha cazip ve çok daha eğlenceli. Her türlü isteğinize gereğince düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt günü organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan giyimde kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz ve dostlarınız en şiddetli şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika bir tarih geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle işaret yararlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu müessiriyet gününe genişliğinde müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *